Toruńska 143B
85-880 Bydgoszcz

Firma NovumPlast powstała w 2011 roku na terenie Bydgoszczy i zajmuje się produkcją form wtryskowych o wysokiej precyzji wykonania dla przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. W 2013 roku powstała firma InoSystem zajmująca się projektowaniem i kontrolą jakości. Od siedmiu lat, jako grupa, rozszerzamy swoją ofertę i zasoby ludzkie. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników pozwala nam na świadczenie usług w zakresie całego cyklu produkcyjnego od projektu do wytworzenia formy wraz z jej próbami.

Celem i priorytetem firmy jest satysfakcja Klienta oraz budowanie z nim solidnych i niezawodnych relacji. Wypracowana, na przestrzeni kilku lat, marka naszych produktów to wynik doświadczenia, użycia wysokiej klasy maszyn i sprzętu oraz wiedza naszego zespołu. Szanujemy swoich Klientów, dlatego koncentrujemy się na osiąganiu wysokiej jakości i powtarzalności produkowanych wyrobów, profesjonalnej obsłudze i doradztwie oraz terminowości dostaw. Pozyskaliśmy zaufanie Klientów spełniając najbardziej rygorystyczne wymagania. Nieustannie doskonalimy nasze metody wytwarzania, systemy zarządzania jakością i projektowania wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom Klientów. Współpracujemy z licznymi krajowymi i zagranicznym kontrahentami. Satysfakcja naszych Klientów, już od kilku lat, pozwala nam na wypracowywanie indywidualnych warunków współpracy.

Wdrażamy własne innowacyjne rozwiązania podążając za postępem technologicznym. Prowadzimy produkcję w sposób przyjazny dla środowiska oraz bezpieczeństwa i zdrowia pracowników. Posiadamy halę produkcyjną o powierzchni ponad 2000m2, własny park maszynowy i zaplecze narzędziowe.

Zapraszamy do podjęcia współpracy.
Katarzyna i Piotr Piesik.